نحوه چسباندن صفحات کورین آسیب دیده

نحوه چسباندن صفحات کورین آسیب دیده

در این مقاله قصد داریم چسب مناسب و مراحل چسباندن صفحات کورین آسیب دیده و یا حتی سالم را برای شما بیان کنیم.
پیدا کردن محصولی مناسب و صحیح برای چسباندن صفحات کورین ، کاری بسیار دشوار و حساس می باشد. ممکن است محصولاتی انتخاب شوند که از زیبایی کافی برخوردار نباشند و یا کیفیت مناسب برای چسباندن صفحات کورین را نداشته باشند. صفحات کورین اساسا از اکریلیک حاوی پلیمر ساخته شده اند. از این ماده به خاطر زیبایی و ماندگاری و دوام طولانی خود به طور گسترده برای ساخت صفحات آشپزخانه و سرویس های بهداشتی استفاده می شود. چسب اپوکسی باید برای چسباندن صفحات کورین به یکدیگر مورد استفاده قرار گیرد. توصیه می شود که از سیلیکون هم رنگ صفحات کورین برای متصل کردن این صفحات به کابینت ها و دیوار استفاد شود. در این خصوص مراحل زیر را برای چسباندن صفحات کورین با استفاده از چسب اپوکسی انجام دهید.
مرحله اول : آماده سازی صفحات کورین
متخصصان و حرفه ای ها قبل از به کار بردن چسب از الکل تقلبی برای تمیز کردن لبه های کدر شده استفاده می کنند. می توانید این کار را شما نیز انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که لبه ها دارای چسبندگی مناسبی می باشند.
مرحله دوم : چسب را به کار ببرید
چسب اپوکسی باید روی هر دو صفحه با استفاده از دستگاه درزگیری به کار گرفته شود. این نکته نیز بسیار مهم است که چسب اپوکسی اضافی را پاک نکنید. به جای آن، اجازه دهید مدت زمان کافی بگذرد تا خشک شود و پس از خشک شدن با سمباده آن را پاک کنید.
مرحله سوم : مخفی کردن درزها
به محض عمل کردن و تاثیر گذاشتن چسب اپوکسی، اضافات آن باید با استفاده از سمباده بسیار نرم پاک شود. بهترین روش برای پنهان کردن درزها ، استفاده از سیلیکون ضد آبی است که با رنگ اصلی صفحات کورین همخوانی داشته باشد و باید دقیقا بر روی درزها از این سیلیکون استفاده شود. اضافات سیلیکون باید با اسفنج پاک شود تا درزها تقریبا غیرقابل مشاهده و تشخیص باشند.
از این سیلیکون برای چسباندن صفحات کورین به  روی کابینت ها یا دیوار نیز می توان استفاده کرد.

ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد